Виставка Фотоклубу «ЕUROfotoLIPTOV» в Ужгороді

У Закарпатському краєзнавчому музеї 20 вересня 2013 р. в 11.00 відкрилася фотовиставка Фотоклубу при Ліптовському музеї Ружомберок «ЕUROfotoLIPTOV».

euro_10-18
Виставку організувала Спілка фотохудожників Закарпаття, яка в рамках угоди про співпрацю, щорічно делегує своїх членів на фотопленери до Ліптовского краю. Метою цієї фотовиставки є знайомство закарпатців з одним із найчарівніших регіонів Словаччини – Ліптовським краєм, який як і Закарпаття, характеризується компактністю населених пунктів, високогірними вершинами та різноманітністю живої природи.

Як зазначив заступник голови словацького фотоклубу Станіслав Сурови, після прем’єрної презентації в Польщі, виставкова експозиція з понад 50 фотографій перемістилася до Чехії, а зараз пропонується ужгородському глядачеві.

Виставка одного з найстаріших фотоклубів Європи, якому наступного року виповнюється 90 років, експонується в галереї Закарпатського краєзнавчого музею до 25 жовтня.

Світлини з відкриття виставки можна побачити на нашому сайті за посиланням “Чари Ліптовського краю” в Ужгороді або в галереї Вернісажі .

Репортаж з відкриття виставки дивіться на сайті нашого інформаційного партнера “Закарпаття онлайн” В Ужгороді можна поринути у чари Ліптовського краю (ФОТО).

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментування вимкнене.