Юрій Мельник

JURIJ MELNIK

Мельник Юрій Юрійович народився 1 квітня 1958 року в селі Довге. У 1983 році закінчив Київський державний інститут культури ім. О.Корнійчука за спеціальністю організатор-методист культурно-освітньої роботи та режисер масових заходів. Після закінчення інституту працював на посаді директора Будинку культури у с. Кушниця. На даний час працює методистом РБК.

Мельник Юрій є незмінним учасником всіх районних концертів та фестивалів, де часто поєднує різні жанри – ведучого, гумориста-читця та учасника театру мініатюр. Він є бажаним гостем на різних урочистостях, корпоративних вечірках та ювілейних вечорах. Його часто запрошують для ведення святкових концертів до дня села. Добре показав себе, як конферансьє на районних та обласних фестивалях «Гамора», «Родинні скарби Іршавщини», «Родинні скарби Закарпаття», районному духовному фестивалі «Да святиться ім’я Твоє», Всеукраїнському фестивалі ім. М. Машкіна та ін.

Два роки Юрій Юрійович був учасником театру гумору та сатири «Шарж» з м. Ужгорода, у складі якого став лауреатом ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу афганської пісні в м. Харкові.
2002 р. – отримав звання лауреата на Міжнародному конкурсі гумористів «Карпатський словоблуд» у м. Ужгороді.
2006 р. – лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу виконавців сатири та гумору «Вишневі усмішки».
2007 р. – виборов І премію на Х Міжнародному конкурсі виконавців гумору та сатири ім. Андрія Сови у Одесі.
У січні 2007 року в селі Довге пройшов його творчий вечір «Добре слово дарую людям».
2008 р. – лауреат ІІ премії IV Міжнародного фестивалю гуцульського гумору «Бербениці фіглів» в смт. Ясіня.
2009 р. – лауреат ІІІ премії ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового» в смт. Казанка Миколаївської області.p>

Крім усього Юрій Мельник серйозно захоплюється фотографією. Вів гурток художньої фотографії при Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст., його фотороботи брали участь у багатьох районних виставках декоративно-прикладного мистецтва. З 2010 року член Спілки фотохудожників Закарпаття. Є постійним учасником обласних фотовиставок.

Контактні дані:

моб.тел. : + 38 098-953-79-26, + 38 095-061-42-01

e-mail: urmelfoto@mail.ru

Коментування вимкнене.