На відкритті персональної фотовиставки Юрія Мельника «ПОГЛЯД»

Доторкнутись до творчості фотомитця, гумориста і культурного діяча Юрія Мельника змогли всі, хто завітав сьогодні до РБК у виставковий зал на відкриття його персональної виставки «Погляд». Юрій Юрійович – людина, яка все своє життя вболіває за долю України, людина яка шанує мистецтво. Відкриття виставки приурочено відзначенню в районі 23-ої річниці Незалежності України.

Крізь призму об’єктива автора глядачі змогли побачити незвичні ракурси природи, зазирнути в саме її «серце». А фотопортрети неабияк чітко передають справжні емоції, відкривають всю правду про  людину. Загалом на виставці представлено 35 фотографій. Це немовби сторінки фотокниги, яка розповідає про багатогранність людини та природи, показує їх у всіх різноманітних проявах.

За словами Юрія Мельника, на землі все неповторне та єдине. Кожен з нас живе один-єдиний раз і живе для того, щоб забезпечити по собі пам’ять серед тих, хто залишається на цій землі. І, що як не фотографія зберігає в собі ті миті життя, які більше ніколи не повторяться?!

Крім друзів, колег та близьких привітати фотомитця з відкриттям персональної виставки «Погляд» прийшли і перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Полончак та начальник відділу культури і туризму РДА Ганна Матіко.

– Талановита людина – талановита у всьому! Тож, шановний Юрій Юрійович, Божого Вам благословення, здоров’я, творчої наснаги та довгих років життя! – привітав автора виставки Михайло Полончак. Також нагородив його грамотою райдержадміністрації.

О. Вовканич

Коментування вимкнене.