Замки Карпатського регіону. 37 історій

     28 грудня 2021 року у Карпатському виставковому центрі Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) урочисто відкрито фотовиставку «Замки Карпатського регіону. 37 історій», яка триватиме до 26 січня 2022 року. В експозиції представлено 43 світлини 37-ми замків або їх руїн з України,Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі.
Продовження

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

В Ужгороді проходить фотовиставка Миколи Тинкалюка “Гуцули. Кінець ХХ – початок ХХІ століть”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Виставку фоторобіт, відзнятих на плівку, відкрили 25 листопада в Ужгородському замку. Вона називається “Гуцули. Кінець ХХ – початок ХХІ століття”. Експозицію розгорнули на другому поверсі обласного краєзнавчого музею ім.Т.Легоцького. Її автор — Микола Тинкалюк, родом з Івано-Франківщини, — розповідає організатор виставки Володимир Ньорба.

В Ужгороді проходить фотовиставка Миколи Тинкалюка “Гуцули. Кінець ХХ – початок ХХІ століть” (ФОТО)

https://suspilne.media/184048-50-fotorobit-na-guculsku-tematiku-predstavili-v-uzgorodi/

https://www.facebook.com/Uzhhorodcastle/photos/pcb.4533628173371675/4533626870038472

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

Виставка «Карпати. Монохром» в Ужгороді

Виставка світлин «Карпати. Монохром» відкрилася 12 листопада у Карпатському виставковому центрі Міжнародної федерації фотомистецтва в Ужгороді.

У проекті взяло участь сім фотохудожників: Василь Боднар, Євген Баккай, Іван Буркало, Олександр Рокосовик, Михайло Пецкович, Юрій Туряниця, Володимир Ньорба.

Репортаж в “Новинах” на каналі “Tv21 Унгвар” Виставка світлин «Карпати. Монохром» триває в Ужгороді

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

Виставка “ГУЦУЛИ” – Миколи ТИНКАЛЮКА (EFIAP), Україна

Шановні фото-друзі! Запрошуємо Вас переглянути фотовиставку “ГУЦУЛИ” – Миколи ТИНКАЛЮКА (EFIAP), Україна, яка демонструється онлайн на “Українській Фотографічній Платформі” https://fotoukran.com.ua, створеної за фінансової підтримки #Українськогокультурногофонду https://ucf.in.ua.

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

Спілка фотохудожників Закарпаття ввійшла до п’ятірки «Компанія року» Міжгалузевої програми за результатами аналітики 2021 року.

Спілка фотохудожників Закарпаття, за результатами експертного аналізу серед 1927 компаній рекомендована до співпраці та внесена до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України (портал ukr-centr.com.ua).

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

Запрошуємо до участі в «УКРАЇНСЬКІЙ ФОТОГРАФІЧНІЙ ПЛАТФОРМІ»!

Шановні фото-друзі!

Запрошуємо Вас до участі в «УКРАЇНСЬКІЙ ФОТОГРАФІЧНІЙ ПЛАТФОРМІ» https://fotoukran.com.ua/, створеної за фінансової підтримки
#Українськогокультурногофонду https://ucf.in.ua/

Команда проекту

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено

Фотолистівки “УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА”

До 30 жовтня 2021 року, на сайті Спілки фотохудожників Закарпаття: www.fotokarpat.com.ua демонструватиметься фотолистівки “УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА” в електронному виді (слайд-шоу), за результатами фотоконкурсу «УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА», який організований за фінансової підтримки #Українськогокультурногофонду https://ucf.in.ua/

Команда проекту

Опубліковано у Новини | Коментування вимкнено