В Ужгороді відбулося нагородження переможців Салону “Карпатський Драг 2016”

У п’ятницю, 17 червня, в атріумі будівлі Закарпатської ОДА у рамках Другого міжнародного салону художньої фотографії можна було побачити виставку кращих світлин фотохудожників з Угорщини, Словаччини, Китаю, Фінляндії, Грузії, України. Усього до участі зголосилося майже 470 професіоналів фотосправи із семидесяти двох країн світу.

На урочисте відкриття вже п’ятої за ліком фотовиставки «Карпатський Драг», організованої спільними зусиллями Спілки фотохудожників Закарпаття на чолі з Володимиром Ньорбою та управлінням культури Закарпатської ОДА, до Ужгорода з’їхалися фотохудожники зі світовими іменами, серед яких і професор Львівської національної Академії мистецтв, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка, президент ВП «Світло й тінь» Василь Пилип’юк. Перший фотограф серед професорів високо оцінив діяльність Спілки фотохудожників Закарпаття, адже вони роблять велику справу, пропагуючи мистецтво фотографії.

Світлини з відкриття виставки можна побачити на нашому сайті за посиланням The Opening ceremony Eastern European circuit – 2016 (Ukraine-Moldova-Georgia). 17th June, 2016. Uzhhorod або в галереї Вернісажі .

Публікація на сайті інтернет видання “День” В Ужгороді відбулася фотовиставка “Карпатський Драг 2016”.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментування вимкнене.