Виставка: Vynohradiv, 22.08.2016

У виставковій залі «Імпасто» місцеві фотохудожники виставили свої світлини, які присвячені довкіллю, красі Виноградівщини. Але не просто так…

Ідея організувати цю виставку об’єднала кращих фотомайстрів краю і нинішнього ювіляра – ТОВ «АВЕ Виноградово», яке святкує 10 років з часу своєї діяльності на Закарпатті. З цієї нагоди на виставці виступили виконавчий директор «АВЕ Умвельт Україна» Микола Бутенко, директор Виноградівського офісу «АВЕ Виноградово» Адальберт Жидик, голова РДА Михайло Русанюк, директор будинку культури Святослав Гал.

Виставку організували члени Спілки фотохудожників Закарпаття Олег Ільчин, Іван Буркало, Любов Штефан, Андріана Нагорняк.
На цей раз – погляд через об’єктив показує співставлення чистого довкілля з майбуттям.

На світлинах пооцінювачі художньої фотографії мають можливість споглядати охайні краєвиди міста Виноградова. Як пропагує одна з ідейних рис виставки – завдяки підприємству «АВЕ Виноградів» містяни усвідомлюють культуру поводження з побутовими відходами, що приводить до більш глибокого розуміння екологічного стану довкілля.

Дану акцію організатори мають намір провести й на обласному рівні.

Світлини з відкриття виставки можна побачити на нашому сайті за посиланням Виставка: Vynohradiv, 22.08.2016 або в галереї Вернісажі .

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментування вимкнене.