“Зачаровані кольором” в атріумі Закарпатської ОДА

Експозицію фотографій, приурочену Дню незалежності України, відкрили сьогодні, 20 серпня 2018 року, в атріумі будівлі Закарпатської ОДА.

Свої світлини крайові фотохудожники об’єднали під назвою «Закарпаття. Зачаровані кольором». Півсотні робіт представляють вражаючі краєвиди, дивовижну красу лісів, гір і полонин, унікальні дерев’яні церкви та неповторний сакральний живопис.

На виставці представлено світлини десятьох авторів, це Іван Буркало, Ярослав Макар, Юрій Туряниця, Ярослав Дуленко, Василь Фіцколинець, Леонід Закревський, Іштван Земко, Олег Ільчин, Ярослав Шелепа, Володимир Ньорба.

Свої доробки члени обласної Спілки фотохудожників у такому форматі експонують вперше. Фотовиставка діятиме у фойє Закарпатської ОДА до 27 серпня, де її можуть оглянути всі бажаючі.

Відео-репортаж каналу “Перший Кабельний” за посиланням Спілка фотохудожників Закарпаття вперше провела виставку “Зачаровані кольором” (ВІДЕО)
Відео-репортаж каналу “М-Студіо” за посиланням Фотовиставка «Закарпаття. Зачаровані кольори» тиждень триватиме в Ужгороді
Репортаж на сайті “Закарпаття-онлайн” за посиланням Фотовиставку, присвячену кольорам Закарпаття, відкрили в Ужгороді (ФОТО)
Репортаж на сайті “Uzhgorod.net.ua” за посиланням Фотовиставка «Закарпаття. Зачаровані кольором» відкрилася сьогодні в Ужгороді

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Коментування вимкнене.