Представляли Свалявщину

E53V7960

31 січня в Обласному будинку профспілок відбулася розгорнута виставка фоторобіт членів Спілки фотохудожників Закарпаття. У двох залах, великому і малому, 17 фотохудожників краю в тому числі одного фотомитця з Польщі і двох із Словаччини, було виставлено 60 оригінальних і неповторних полотен. Серед них і світлини наших земляків Миколи Поцка та Віталія Фенинця.

З словом привітання до учасників форуму звернувся художній керівник академічного хору „Кантус” Еміл Сокач. Він дав високу оцінку творчості фотомайстрів, побажав їм наснаги і нових фотовиставок. Голова Спілки крайових фотохудожників Володимир Ньорба побіжно охарактеризував роботи майже всіх майстрів, подякував їм за участь у такому потрібному на сьогоднішній день заході.

Свалявщину, як уже було сказано, гідно представляли знаний в широких творчих колах фотомайстер Микола Поцко з районного центру та молодий, перспективний фотограф з Солочина Віталій Фенинець. Перший на суд глядача виставив чотири світлини – неперевершену „Вівчарик”, а також широкопанорамні пейзажі району. Віталію Фенинцю подобається знімати піднебесні полонини, особливо вранішньої пори, коли з ущелин і прохолодних зворів піднімається густий туман, зависаючи на деякий час над плаями.

Друга частина фотофоруму в Ужгороді була не менш цікавою і дала можливість взаємокорисним знайомствам, що дуже важливо для митців в цілому і фотомайстрів зокрема.

DSC_5285

 

Іван ФОТУЛ

Газета „Вісті Свалявщини” від 08 лютого 2014 р.

Коментування вимкнене.