Фотоконкурс №1 «Українська світлина», 2021 / Результати

Результати  –  Галерея переможців

Шановні фото-друзі!

Спілка фотохудожників Закарпаття вдячна Вам за участь у фотоконкурсі №1 «УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА», який організований за фінансової підтримки Українського культурного фонду ucf.in.ua.

На розгляд журі було представлено 569 фотографій 56-ти авторів із різних регіонів України.
Журі у складі – Олег КУЦЬКИЙ, ЕFIAP, голова Одеської ООНСФХУ; Борис БЛИЗНЮК, голова ГО «Харківський фотоклуб»; Сергій БУСЛЕНКО, EFIAP/gold, MFIAP, Es.FIAP, FRPS, голова Рівненської ООНСФХУ – відзначило 16 робіт, які отримали нагороди. Для експозиції на сайті було відібрано 27 робіт.

Також, виставки 50-ти кращих робіт будуть представлені:
15 – 30 вересня 2021 року – Карпатський виставковий центр Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), за адресою: вул.Капітульна 33, м.Ужгород.
16 – 30 вересня 2021 року – Галерея ім.Василя Пилип’юка, за адресою: вул.Стецька 3А м.Львів
16 – 30 жовтня 2021 року – Галерея «Мистецтво Слобожанщини» за адресою: площа Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, м. Харків.

Із приємністю, вітаючи переможців із нагородами, бажаємо учасникам творчих успіхів, міцного здоров’я.

За результатами фотоконкурсу «УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА» до 13.09.2021 р. проходитиме фотовиставка із показом фотографій в електронному виді (слайд-шоу) на нашому сайті Спілки фотохудожників Закарпаття: www.fotokarpat.com.ua.

Сподіваємось, на подальшу співпрацю.

З повагою
Володимир Ньорба – голова оргкомітету конкурсу

Результати фотоконкурсу №1 «УКРАЇНСЬКА СВІТЛИНА», який організований за фінансової підтримки Українського культурного фонду

Секція A «Вільна» (колір/монохром):

1 Золота Медаль Сергій Щеглеватих Sasha 02
2 Срібна Медаль Олексій Потянок Танго старих будiвель
3 Бронзова Медаль Сергій Мірошник Вечірня Казка

Секція B «Гори» (колір/монохром):

1 Золота Медаль Олександр Ковшун Дорога в горах
2 Срібна Медаль Євген Баккай Ранком
3 Бронзова Медаль Леонід Закревський Яскравий ранок

Секція C «Пейзаж» (колір/монохром):

1 Золота Медаль Леонід Закревський Туманнi рiки
2 Срібна Медаль Олександр Рокосовик Осінній ліс
3 Бронзова Медаль Сергій Лесів Після балу

Секція D «Подорожі» (колір/монохром):

1 Золота Медаль Михайло Пецкович Полонина Дуконя
2 Срібна Медаль Володимир Дубас Гуцульські колядники
3 Бронзова Медаль Володимир Татарський Поїзд

Секція E «Пам’ятки історії, культури, архітектури та містобудування України» (колір/монохром):

1 Золота Медаль Олександр Соленцов Замкова Церква Пресвятої Трійці. Замок князів Острозьких
2 Срібна Медаль Олександр Синельников Ранок Одеси
3 Бронзова Медаль Ярослав Дуленко Час
4 Диплом конкурсу Юрій Крилівець Паланок 1 img 0033

 

  Фотоконкурс №1 "Українська світлина" Результати (334,6 KiB, 187 hits)

Коментування вимкнене.