Василь Боднар

VASYL BODNAR

Народився 1960 року в селі Загаття Іршавського району в сім’ї вчителів. Після закінчення середньої школи служив в армії, навчався в медичному училищі. Любов до природи й фотографії призвела до того, що я познайомився з природоохоронцями та науковцями УжДУ, Краєзнавчого музею, а відтак, при нагоді, влаштувався науковим співробітником у відділі природи Закарпатського краєзнавчого музею та став зоологом-орнітологом, закінчивши навчання на біологічному факультеті УжДУ в 1993 році. Тепер працюю в Зоологічному музеї УжНУ.
      Фотографія сприяє мені краще розуміти природу, навколишнє середовище й різноманітні взаємозв’язки і процеси, а фотомистецтво – вдосконалювати майстерність і передавати власні почуття. Фотографувати почав у шостому класі й відтоді фотоапарат був завжди моїм супутником в житті. З 1995 року став членом фотоклубу “Ужгород” під керівництвом Олексія Попова, де підвищував свою майстерність й спробував себе в художній фотографії. Згодом деякий час був членом Національної спілки фотохудожників України. Брав участь в різноманітних фотовиставках і фотоконкурсах в Україні та декількох  закордоном. З часом зацікавився діяльністю Спілки фотохудожників Закарпаття й вступив до неї в 2014 році, де активно беру участь.
    У фотографії мене цікавлять різні напрямки, але домінує природа, тварини, взаємовідносини між людиною і природою, людей між собою. Серед жанрів надаю перевагу пейзажу, фотоанімалістиці, портрету, репортажу, документальній фотографії і арт фотографії.

Контактні дані:

моб.тел. : + 38 095 000 74 23.

e-mail: 

Коментування вимкнене.