Василь Ловска

VASYL LOVSKA

Народився 11 грудня 1955 року в селі Ільниця, Іршавського району Закарпатської області в сім’ї робітників. Закінчивши середню школу працював фрезерувальником на Ільницькому дослідницькому заводі МЗУ. Хист до малювання помітили художники Євген Максим та Олександр Іванишин, які і стали його першими учителями.

У 1978 році закінчив живописно-графічний факультет Московського народного університету мистецтв (студія Є.П. Мініна та В.П. Хітурича) і впродовж двадцяти п’яти років працював художником-оформлювачем Закарпатського заводу мастильних систем.

Починаючи з 1981 року був учасником багатьох художніх виставок в Україні, Росії, Чехії та Словакії. Десятки його графічних робіт друкувалися на шпальтах газет та журналів.

Як художник оформив більше двадцяти книжок різних авторів: Івана Петровція, Василя Шкірі, Василя Кузана, Андрія Савки, Володимира Продана, Степана Овсака, Михайла Реги та інших.

Неодноразово брав участь у творчих пленерах разом з відомими майстрами пензля: А. Коцкою, А. Кашшаєм, Е. Контратовичем, В. Микитою, Ю. Герцогом, В. Скакандієм, братами Медвецькими. Саме вони суттєво вплинули на формування стилю, колориту, манери письма, вираження думки й духу творчого задуму.

Член НСЖУ, СНМЗ, СФХЗ.

Контактні дані:

моб.тел. : + 38 097 688 18 77.

Коментування вимкнене.